Denní líčení

Jedná se o typ líčení, který je určený na běžné nošení do společnosti. Je jemné, decentní a mělo by ladit s koloritem osobnosti, oblečením a doplňky. Především je důležité, aby byl zachován přirozený vzhled. Ne nadarmo se říká: „méně je někdy více“. Naši odborníci vám poradí, jakou kosmetiku vybrat, aby korespondovala s odstínem vaší pleti.

Plesové líčení

Líčení na ples by mělo ladit podtrhnou eleganci, půvab a šarm ženy, zároveň brát ohled na typ její pleti a ladit s jejími doplňky. Současné trendy líčení zvýrazňují přirozenou krásu, umožňují vyzdvihnout přednosti ženy a potlačit případné nedostatky.

Svatební líčení

Svatba patří mezi mimořádné chvíle v našem životě. Každá žena touží být ve svatební den naprosto dokonalá a okouzlující, proto klade velký důraz na výběr šatů, účesu a make-upu. Svatební líčení by mělo korespondovat s barvou vlasů, šatů a svatební kyticí, vše musí ladit a celkově nevěstu zvýraznit. Je žádoucí, aby nalíčení vydrželo po dlouhou dobu a na fotografiích podtrhlo přednosti tváře, zároveň však musí vypadat přirozeně.