Kosmetické studio Pink-in Teplice

Kosmetický salon Pink-in působí v Teplicích třetím rokem, ale tým našich odborníků má za sebou již dlouhodobější praxi. Každý z nás je něčím jedinečný a výjimečný snaží se o sebezdokonalování. Náš profesionální tým se pravidelně účastní školení a seminářů. Sledováním čerstvých trendů a novinek v oboru si neustále zajišťujeme náskok před konkurencí, a můžeme tak pečovat o klienty dle nejnovějších technických postupů. Vždy rádi vyhovíme přání klienta, protože každý zákazník je jiný a vyžaduje individuální přístup.

Co nabízíme

Postaráme se o vás v moderně vybaveném a útulném salonu, kde budeme pečovat nejen o váš zevnějšek, ale také o vaší vnitřní pohodu. Ve studiu Pink-in preferujeme týmovou práci, profesionalitu a kreativitu ve všech službách. Naší prioritou není zisk, ale především naprostá spokojenost zákazníka, který od nás odchází uvolněnější, sebevědomější, šťastnější a nabitý energií a optimismem. Jednou z nesporných výhod našeho teplického salonu krásy je, že poskytujeme širokou škálu kosmetických procedur. Možnost zkombinování několika procedur v jeden den ušetří čas. Náš salon je vybavený také sprchou, kterou oceníte zejména po masáži.

Další služby:

  • zdarma káva, voda, čaj
  • vysoká kvalita za přijatelné ceny
  • prodej profesionálních kosmetických a vlasových přípravků pro domácí použití
  • dárkové poukázky na všechny naše služby i na nákup zboží

S čím pracujeme:

V salonu Pink-in Teplice pracujeme s kosmetickými přípravky se značkovou německou kosmetikou Alcina a s francouzskými přípravky Renophase, které se vyznačují výbornou snášenlivostí na pokožce a vysokou účinností.

Jak se můžete objednat:

Před návštěvou kosmetického salonu je nutné se telefonicky objednat na  telefonních číslech jednotlivých služeb, které naleznete zde.